Sosyal Medya Hesaplarımız

Samsunspor

Samsunspor maçında sakatlanmıştı! Fenerbahçe’de Fred’in sağ bacağında yırtık tespit edildi

Trebdyol Süper Lig’in 21. haftasında oynanan Samsunspor maçında sakatlık geçiren Fenerbahçe’nin oyuncusu Fred’in durumu belli oldu. Brezilyalı oyuncunun sağ bacağında yırtık tespit edildi. 4-6 hafta arası sahalardan uzak kalması bekleniyor.

Yayınlandı

on

Fenerbahçe, dün oynanan Samsunspor maçında sakatlanan Fred’in sağ bacak uyluk ön bölgesinde tendonda yırtık olduğunu açıkladı. Brezilyalı oyuncunun 4-6 hafta arası sahalardan uzak kalması bekleniyor.

Sarı-lacivertli ekipten konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Dün akşam Y. Samsunspor ile oynadığımız karşılaşmada sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan oyuncumuz Fred Rodrigues’in Acıbadem Altunizade Hastanesinde Mr görüntülenmesi gerçekleştirilmiştir. Yapılan tetkikler çerçevesinde sağ bacak uyluk ön bölgesinde tendonda yırtık tespit edilen oyuncumuzun tedavisine hemen başlanılmıştır” ifadelerine yer verildi.

DAHA FAZLA OKU
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsunspor

Samsunspor: Gelenekten Geleceğe Bir Futbol Hikayesi

Samsunspor sadece bir futbol kulübü değil, aynı zamanda bir şehrin ve taraftarlarının gurur kaynağıdır. Zorluklara rağmen, Samsunspor’un futbol sahnesindeki varlığı ve taraftar sevgisi, Türk futboluna önemli bir renk katmaya devam etmektedir.

Yayınlandı

on

By

Türkiye’nin köklü futbol kulüplerinden biri olan Samsunspor, zengin tarihçesi ve tutkulu taraftar grubuyla öne çıkan bir camiadır. Kuruluşu 1965 yılına dayanan kulüp, geçmişten günümüze birçok zorluğa rağmen futbol sahnesinde varlığını sürdürmeye devam etmektedir.

Tarihçe ve Başarılar:

Samsunspor, Türkiye futbolunun önemli dönemlerinden birine denk gelen 1960’lı yılların ortalarında kuruldu. Kulüp, kuruluşundan itibaren Süper Lig ve 1. Lig gibi üst düzey liglerde mücadele etmiş ve zaman zaman çeşitli başarılar elde etmiştir. Özellikle 1970’li ve 1980’li yıllarda Süper Lig’de üst sıralara tırmanarak Türk futbolunda adını duyurdu.

Zorlu Süreçler:

Ancak, kulüp tarihinde sportif başarıların yanı sıra finansal ve idari zorluklar da yaşanmıştır. Bu zorluklara rağmen Samsunspor’un taraftarları, “Samsunspor Sevdası” diyerek takımlarına olan bağlılıklarını sürdürmüşlerdir. Bu bağlılık, kulübün her dönemde sahip olduğu en değerli varlıklardan biridir.

Son Dönem Performansı:

Son dönemde Samsunspor’un futbol performansı, ligdeki konumu ve mücadele ettiği lig seviyesi, tarih içindeki diğer dönemlere kıyasla değişiklik gösterebilir. Kulüp, geçmişte olduğu gibi günümüzde de genç yeteneklere fırsatlar sunma, altyapıyı güçlendirme ve geleceğe daha sağlam adımlarla ilerleme vizyonunu sürdürmeye çalışmaktadır.

Taraftar Sevgisi ve Samsunspor Kültürü:

Samsunspor’un en büyük güçlerinden biri şüphesiz ki tutkulu taraftarlarıdır. Samsunspor taraftar grubu, maç günlerinde tribünleri coşturarak takımlarına büyük destek verir ve bu tutkularını sosyal medyada da sıkça ifade ederler. Taraftar sevgisi, kulübün zor dönemlerinde bile ayakta kalmasını sağlayan temel unsurlardan biridir.

DAHA FAZLA OKU

Samsunspor

Douglas Costa’nın Samsunspor’a transferi için “iptal” iddiası

Samsunspor’un kadrosuna katacağı ileri sürülen ve yakın zamanda Türkiye’ye gelmesi beklenen Brezilyalı yıldız Douglas Costa’nın, transferden vazgeçtiği belirtildi.

Yayınlandı

on

By

Trendyol Süper Lig takımı Yılport Samsunspor ile prensipte anlaştığı öne sürülen Brezilyalı yıldız futbolcu Douglas Costa’nın kırmızı beyazlı takıma transferinin iptal olduğu iddia edildi.

DAHA FAZLA OKU

Samsunspor

Samsun protokolü ile Samsunspor’lu eski futbolcular dostuk maçında karşılaştı

Yayınlandı

on

By

Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Samsun il protokolü ile geçmiş yıllarda Samsunspor‘un başarısı için ter dökmüş futbolcular arasında Mustafa Erkanat Tesislerinde dostluk maçı oynandı.

Samsun Valisi Orhan Tavlı, maç sonunda emektar futbolcularımıza Türk futboluna ve Samsunspor’a katkıları için teşekkür ederek, plaket verdi.

Futbolcularla oynanan maçta Vali Yardımcısı Fatih Cıdıroğlu, Yakakent Kaymakamı Abdüssamed Kılıç, Ayvacık Kaymakamı Muhammet Raşit Aktay, Vezirköprü Kaymakamı Özgür Kaya, Kavak Kaymakamı Erdem Karanfil, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, Milli Eğitim Müdürü Murat Ağar, Tarım İl Müdürü İbrahim Sağlam, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, ASKF Samsun Başkanı Şener Aydın, Açık Kapı Şube Müdürü Kenan Akçan,  Samsun Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Müdürü Kurtuluş Özçelik, Tapu Ve Kadastro Bölge Müdürü Yılmaz Uzun, TÜİK Samsun Bölge Müdürü Halil Emecen, Samsun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Gökhan Dürümlü, şube müdürleri ve ilçe müdürleri yer aldı.

DAHA FAZLA OKU

ÇOK OKUNANLAR