Sosyal Medya Hesaplarımız

Samsun Haber

AK Parti MKYK üyesi Mahir Ünal’dan Başkan Demir’e ziyaret

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ‘Kültür ve Sanat Çalıştayı’ kapsamında kente gelen Eski Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti MKYK üyesi Mahir Ünal’ı makamında ağırladı.

Yayınlandı

on

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından 20,21,22 Ekim’de düzenlenen ‘Kültür ve Sanat Çalıştayı’ kapsamındaki ‘Türkiye Yüzyılında Kültür ve Şehir’ konulu programa konuşmacı olarak katılan Eski Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti MKYK üyesi Mahir Ünal, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Başkan Demir, kentte gerçekleştirilen ve yapımı devam eden projelerle ilgili Ünal’a bilgi verdi. Ziyarette AK Parti Samsun Milletvekili Ersan Aksu, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, Büyükşehir Belediyesi Bürokratları da bulundu.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Demir, ‘Geleceğin şehri Samsun’ hedefi doğrultusunda vizyon projeleri hayata geçirdiklerini belirterek “Samsun ‘Türkiye Yüzyılı’nda da öncü ve örnek bir şehir olmaya devam edecek. Kentimizde çağın gereklerinin ötesinde son teknolojiyi içeren birçok projeyi hayata geçirdik. Mekanik katlı otoparklardan, kent dokusunu koruyan kentsel dönüşüm çalışmalarına, Şehir Kütüphanesi’ne kadar hepsi vizyon projeler. İki üniversite bulunan kentimizde genç nüfusumuz oldukça yoğun. Bu kapsamda Atakum ilçesinde yapımı devam eden yeni nesil Şehir Kütüphanesi projesi kentimiz için çok önemli. Türkiye’nin en büyük kütüphanelerinden birini Samsun’a kazandırıyoruz” diye konuştu.

Başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Demir’i tebrik eden Eski Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti MKYK üyesi Mahir Ünal ise, “Şehirlerin hafızasını ve kültürünü yansıtacak, kayıt altında tutacak ve gelecek nesillere aktarımını sağlayacak projelerin kentlerimizde yapılması çok önemli. Şehrin en güzel noktalarından birinde yapılan Şehir Kütüphanesi projesinin Samsun’a değer katacağına inanıyorum” diye konuştu. Hediye takdiminin ardından ziyaret sona erdi.

DAHA FAZLA OKU
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsun Haber

İlkadım’da Saadet Partisi Meclis Üyesi aday listesi belli oldu!

Saadet Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı Muhammed Okutan’ın Belediye Meclis Üyesi adayları netleşti.

Yayınlandı

on

By

2024 yerel seçimlerinde Saadet Partisi’nin İlkadım Belediyesi Meclis Üyesi adaylarının isimleri netleşti. İlkadım Belediye Başkan Adayı Muhammed Okutan’ın listesinde yer alan isimler belli oldu.

Saadet Partisi, İlkadım Belediye Meclis Üyesi adaylarının isimlerini Yüksek Seçim Kurulu’na bildirdi. Muhammed Okutan’ın Belediye Meclis Üyesi aday listesinin birinci sırasında Saadet Partisi İlkadım İlçe Başkanı Tevfik Özer yer alırken, ikinci sırada Yeniden Refah Partisi İlkadım Kurucu İlçe Başkanı Mahir Kul’un yer alması dikkat çekti.

Saadet Partisi İlkadım Meclis Üyesi Asil Listesi;

 1. Tevfik ÖZER
 2. Mahir KUL
 3. Mehmet Ali KAVAKLI
 4. Yunus ALTUNDAL
 5. Samet ACAR
 6. Kemal ÇAKIR
 7. Ümit KAHVECİ
 8. Murat ÇON
 9. Ramazan AKYÜZ
 10. Muhammed Oğuzhan AKPINAR
 11. Kenan GÜMÜŞ
 12. Müberra Betül KARAMAN
 13. Arzu MIRIK
 14. Abdullah ALTUNGEYİK
 15. Cemil OKUMUŞ
 16. Ahmet KELEŞ
 17. Recep BAŞ
 18. Fatih YAZBAHAR
 19. Hakan PURÇ
 20. Kadir KORKMAZ
 21. Yasin ÖZDEMİR
 22. Ahmet Mücahid YILDIZ
 23. Cemil BODUR
 24. Hüseyin ŞİMŞEK
 25. İsmet Kenan SOYSAL
 26. Murat YİĞİT
 27. Abdullah BAHŞİŞ
 28. Ersin BAŞ
 29. Fatih ÖZKAN
 30. İlyas GÜLÜNAY
 31. Onurhan AS
 32. Enes KARAPELİT
 33. Yalçın BÜYÜK

Kontenjan

 1. Necati YUSUFOĞLU
 2. Faruk Emin EREN
 3. Erdal YILMAZ
 4. Muhammed Ali ŞAHİN

DAHA FAZLA OKU

Samsun Haber

Muhammed Okutan kimdir ?

Saadet Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı Muhammed Okutan, kimdir?

Yayınlandı

on

By

1984 Yılında dünyaya gelen Muhammed OKUTAN ilköğrenimini Samsun Belediye İlköğretim okulunda, ortaokul ve lise öğrenimini Samsun Anadolu İmam Hatip lisesinde tamamlamıştır.

 Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Okutan, Cerrahi Alet üretimi, Tıbbi Cihaz üretimi ve inşaat Sektöründe faaliyet gösteren işletmeler kurarak iş hayatını sürdürmektedir.

Çeşitli Sivil Toplum kuruluşlarında görev alan Okutan, Anadolu Gençlik Derneği Samsun Şube Başkan Yardımcısı, Saadet Partisi Samsun Gençlik Kolları Başkanlığı, Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Merkez Bölge Başkanlığı, Saadet Partisi Samsun İl Başkan Yardımcılığı ve Medikal Kümelenme Derneği (MEDİKÜM) yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürütmüştür.

Halen İlim Yayma Cemiyeti Samsun başkan yardımcılığı görevini yürütmektedir.

İlkadım ilçemizi daha güzel bir geleceğe taşımak adına 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Saadet Partisi İlkadım Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Okutan, evli ve 4 çocuk babasıdır.

DAHA FAZLA OKU

Samsun Haber

Serdar Şen Kimdir?

Saadet Partisi’nin Atakum’dan aday gösterdiği Serdar Şen kimdir?

Yayınlandı

on

By

Saadet Partisi‘nin 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Atakum Belediye Başkan Adayı olan Serdar Şen kimdir? Serdar Şen hakkında merak edilenler…

Serdar Şen kimdir?

1984 yılında Samsun’da dünyaya gelen Serdar Şen, İlköğrenimini Taflan Yalı İlkokulu’nda, ortaöğrenimini ise 23 Nisan Ortaokulu’nda tamamladı.

Atakum Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü mezunu olan Şen, Samsun Yelken Kulübü’nde milli sporcu olarak yeteneklerini sergiledi.

Askerlik görevini İstanbul Deniz Harp Okulu’nda tamamladı ve ordu milli takımında yer aldı.

İnşaat sektöründe kariyerine 2006 yılında kendi şirketini kurarak başladı.

Saadet Partisi Atakum Gençlik Kolları Başkanlığı ve İl Başkan Yardımcılığı gibi görevlerde bulunan Şen, 2009 seçimlerinde Saadet Partisi Atakum Belediye Meclis Üyesi Adayı, 2014 ve 2019 yıllarında ise Saadet Partisi Atakum Belediye Başkan Adayı oldu.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Saadet Partisi’nin Atakum Belediye Başkanlığı için aday gösterilen Serdar Şen, iş dünyasındaki başarıları ve toplumsal çalışmaları ile tanınmaktadır.  Evli ve iki çocuk babasıdır.

DAHA FAZLA OKU

ÇOK OKUNANLAR