Sosyal Medya Hesaplarımız

İdeolog

Paris İklim Anlaşması: Tek Dünya Devleti

ABD ve Fransa en çok nükleer atığa sahip iki ülkedir ve projenin adı Paris İklim anlaşmasıdır.

Yayınlandı

on

Samsun DM Haber | İdeolog

Paris İklim Anlaşması Mayıs 2022 itibariyle, 32 ülkede 441 nükleer reaktör işletmede, 17 ülkede 53 adet nükleer reaktör de inşa halindedir. Amerika’da 104 nükleer santral var, elektriğin yüzde 50’si bu santrallerden karşılanıyor. Fransa’da 58 nükleer santral var ve elektriğin neredeyse yüzde 80’i bu santrallerden karşılanıyor.

Nükleer enerji aslında çok temiz bir enerjidir fakat atıkları çok ama çok tehlikelidir. Nükleer reaksiyon sonucunda nükleer atık meydana gelir. Atığın türüne göre radyoaktivitesi 65 yıl ila 100 bin yıl arasında sürer. Geçen yıllarda ENEA yetkilisi Fonti’ye göre İtalya, Fransa, İsviçre, Almanya ve ABD, Somali açıklarına 600 varil nükleer atık bırakmıştır. Fonti’nin iddiasına göre nükleer atık taşıyan gemiler Somali açıklarında, korsanlar tarafından saldırıya uğramış gibi gösterilerek batırılıyor. Somali ile birlikte Kenya’da da aynı işlemin, yerel milislere silah vermek karşılığında yapıldığı iddia ediliyor.

Doğal olan hayvanların yok edilip yerine yapay et vb ürünler yapmak aslında dünya nüfusunu azaltmaktır.

ABD ve Fransa en çok nükleer atığa sahip iki ülkedir ve projenin adı Paris İklim anlaşmasıdır. Kömürün kullanılması, fosil yakıtlar ve nükleer atıklar ile ozon tabakası ve küresel ısınmanın son 200 yıllık gelişimine ve önceki dönemlerdeki orana baktığımızda suçu ineklere ve dünya halklarına atmak insanlığa ve Allah’ın bizler için tertemiz olarak yarattığı, bir çok proteini kendisinden karşıladığımız ineklere ve türlerine yapılan büyük bir itibar suikastıdır. Doğal olan hayvanların yok edilip yerine yapay et vb ürünler yapmak aslında dünya nüfusunu azaltmaktır. Bunun da sebebi TEK DÜNYA Devleti’nin kurulmasıdır.

Maalesef devletleri yöneten kapasite eksiği ve koltuğunda kalıcı olma hırsı olan G20 liderleri de buna imza atıyor. Korona teorisinden sonra bu anlaşma ve devamındaki insanları çipleme anlayışı insanlığın şeytani akıllara savaşı kaybetmek üzere olduğunu gösteriyor. Bundan dolayı hepimiz ayağa kalkıp bu planları bozmanın çarelerini aramalıyız ve tepkimizi bütün bir dünya olarak vermeliyiz. Ya da KORONA’daki gibi 3 tane BioNTech aşısı vurulup yerimize oturup, yeni gelecek senaryolara razı olalım!

DAHA FAZLA OKU
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇOK OKUNANLAR